Isporuka

Besplatna isporuka na kućnu adresu

*Za narudžbine u vrednosti preko 10.000 dinara, a težine do 25kg

Poručeni proizvodi se nakon potvrde porudžbine od strane naših komercijalista isporučuju na navedenu adresu kurirskom službom Bex, sa kojim MN Haus. ima sklopljen Ugovor o saradnji.

Vreme isporuke je obično 1 do 2 dana, ali zavisi od toga kada je izvršena narudžbina, odnosno kada je evidentirana uplata (ukoliko avansno ili virmanski plaćate naručene proizvode).

Na vreme isporuke mogu da utiču faktori kao što su vremenski uslovi na putevima, neradni dani i državni praznici, pa to imajte u vidu kada vršite narudžbinu.

Ukoliko je proizvod teži od 25kg, na cenu dostave ne utiče vrednost porudžbine, već težina koja je navedena u opisu proizvoda. Prilikom poručivanja biće vam naglašeno od strane komercijalista u koju grupu proizvoda spada uređaj za koji ste zainteresovani kao i koliko iznose troškovi isporuke.

Standardni cenovnik pošiljki

RBOPIS USLUGECENA BEZ PDVPDVCENA SA PDV
1do 0.5 kg250.0050.00300.00
2do 1 kg291.6758.33350.00
3do 2 kg350.0070.00420.00
4do 5 kg441.6788.33530.00
5do 10 kg583.33116.67700.00
6do 15 kg750.00150.00900.00
7do 20 kg833.33166.671,000.00
8do 30 kg958.33191.671,150.00
9do 50 kg1,291.67258.331,550.00
10preko 50 kg30.00 za svaki kg preko 50 kg

Dodatne usluge

RBOPIS USLUGECENA BEZ PDVPDVCENA SA PDV
1Sms izveštaj15.00
2Potvrda o uručenju pošiljke68.3313.6782.00
3Potpisivanje povratne dokumentacije68.3313.6782.00
4Plaćen odgovor166.6733.33200.00
5Otkupnina1.00% od iznosa otkupnine. *
6Osiguranje vrednosti sadržaja pošiljke1.00% od vrednosti. *

* Minimalna cena za otkupninu je 82.00 dinara, a za vrednosnu pošiljku je 85.00 dinara

Specijalne pošiljke

RBOPIS USLUGECENA BEZ PDVPDVCENA SA PDV
1Bicikl1,291.67258.331,550.00
2Televizor666.67133.33800.00
3Guma putnička291.6758.33350.00
4Guma poluteretna583.33116.67700.00
5Guma teretna916.67183.331,100.00
6Menjač manji2,000.00400.002,400.00
7Menjač automatski4,000.00800.004,800.00
8Motor – auto4,000.00800.004,800.00
9Traktorska guma1,833.33366.672,200.00
10Traktorska guma sa felnom2,166.67433.332,600.00
11Guma putnička sa felnom375.0075.00450.00
12Guma poluteretna sa felnom800.00160.00960.00
13Guma teretna sa felnom1,416.67283.331,700.00
14Kurir dan8,333.331,666.6710,000.00
15Bačva 209 L3,000.00600.003,600.00